Liposukcja Kruszwica

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy wyglądamy w lusterko a nie możemy się nadziwić, jako daleko poprawiłoby się swoje ciało w układzie tych kilku lat. Nagle przedstawia się, że posiadamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) a nie możemy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w tłach, gdzie chciałybyśmy mieć niemało więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, i z czasem tworzy być coraz gorzej. Kiedy żadne ćwiczenia oraz diety nie pomagają, z usługą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Lubień Kujawski

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które łączy wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W tym materiale skoncentrujemy się na ważnej z ostatnich dwóch możliwości modelowania ciała, a konkretnie na nowej technologii liposukcji laserowej, stosowanej przez ekspertów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki wykorzystaniu najnowszej metodzie LipoLife 3G efekty braku są widoczne gołym okiem w niezwykle małym czasie po dokonaniu pracy, a czas rekonwalescencji pacjenta kończy się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Lubień Kujawski

Sposobowi potrafią stanowić pasowane różne części ciała. Procedury medyczne bawiące się największą marką to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie oleju z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u ludzi).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego gatunku postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg robiony jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które daje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Lubień Kujawski

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został przekształcony w taki sposób, aby jako daleko ułatwić pacjentowi przybycie do siebie po zabiegu. Przede wszystkim przeprowadzana jest minimalna liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowoczesnego urządzenia LipoLife 3G idzie na zdobycie maksymalnie zadowalającego efektu przy znacznie skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W zależności od wcześniejszych rozpoznań i charakteru, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja prawdopodobnie stanowić spełniona miejscowo albo na ogromniejszym rozmiarze. W idealnym przypadku zabiegowi sugeruje się takie strony ciała, jak podbródek, boczki i kolana. środek na długim obszarze to np. liposukcja brzucha czy ud.

Nierzadko zdarza się, że pacjenci życzą sobie, aby zorganizowany w ruchu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w następującym pomieszczeniu ich własnego ciała. Z ostatniej szansie korzystają głównie kobiety, chcąc zmienić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka procedura przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak płynie z doświadczeń, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy materiał i nadaje się do przeszczepu.
Liposukcja Lubień Kujawski

Przygotowanie do środku odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko tworzona jest w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej zrealizowania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre z nich toż:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz jedzenie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest dużo dużo czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego gatunku zabiegu medycyny estetycznej. W sukcesach, gdy liposukcja jest metodę zbyt inwazyjną dla poszczególnej jednostki, niekiedy rzuca się lipolizę.

Liposukcja Lubień Kujawski

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *