Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Kruszwica

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy wyglądamy w lusterko a nie możemy się nadziwić, jako daleko poprawiłoby się swoje ciało w układzie tych kilku lat. Nagle przedstawia się, że posiadamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) a nie możemy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w tłach, gdzie chciałybyśmy mieć niemało więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, i z czasem tworzy być coraz gorzej. Kiedy żadne ćwiczenia oraz diety nie pomagają, z usługą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Lubień Kujawski

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które łączy wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W tym materiale skoncentrujemy się na ważnej z ostatnich dwóch możliwości modelowania ciała, a konkretnie na nowej technologii liposukcji laserowej, stosowanej przez ekspertów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki wykorzystaniu najnowszej metodzie LipoLife 3G efekty braku są widoczne gołym okiem w niezwykle małym czasie po dokonaniu pracy, a czas rekonwalescencji pacjenta kończy się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Lubień Kujawski

Sposobowi potrafią stanowić pasowane różne części ciała. Procedury medyczne bawiące się największą marką to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie oleju z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u ludzi).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego gatunku postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg robiony jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które daje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Lubień Kujawski

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został przekształcony w taki sposób, aby jako daleko ułatwić pacjentowi przybycie do siebie po zabiegu. Przede wszystkim przeprowadzana jest minimalna liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowoczesnego urządzenia LipoLife 3G idzie na zdobycie maksymalnie zadowalającego efektu przy znacznie skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W zależności od wcześniejszych rozpoznań i charakteru, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja prawdopodobnie stanowić spełniona miejscowo albo na ogromniejszym rozmiarze. W idealnym przypadku zabiegowi sugeruje się takie strony ciała, jak podbródek, boczki i kolana. środek na długim obszarze to np. liposukcja brzucha czy ud.

Nierzadko zdarza się, że pacjenci życzą sobie, aby zorganizowany w ruchu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w następującym pomieszczeniu ich własnego ciała. Z ostatniej szansie korzystają głównie kobiety, chcąc zmienić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka procedura przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak płynie z doświadczeń, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy materiał i nadaje się do przeszczepu.
Liposukcja Lubień Kujawski

Przygotowanie do środku odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko tworzona jest w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej zrealizowania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre z nich toż:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz jedzenie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest dużo dużo czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego gatunku zabiegu medycyny estetycznej. W sukcesach, gdy liposukcja jest metodę zbyt inwazyjną dla poszczególnej jednostki, niekiedy rzuca się lipolizę.

Liposukcja Lubień Kujawski

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments