meble ze skóry, meble skórzane, meble

Pielęgnacja mebli ze skóry

Uncategorized

Meble ze skóry zawsze będą eleganckie, a także niezwykle ciekawe. Jednak, aby służyły nam na lata musimy je właściwie pielęgnować. W jaki sposób pielęgnować meble ze skóry?

Konserwacja mebli skórzanych

Chwilę po zakupie skórzanej kanapy czy skórzanego fotela, powinno się pokryć mebel profesjonalnym środkiem konserwującym, mającym na celu uniemożliwienie przenikania brudu w skórę.

Meble ze skóry powinniśmy postawić w pokoju w dużej odległości od urządzeń grzejnych, jak również w obszarze, do którego nie docierają promienie słoneczne.

meble ze skóry, meble skórzane, meble
meble ze skóry, meble skórzane, meble

Dzięki temu nie doprowadzimy do przesuszenia skóry mebli. Meble ze skóry należy stale czyścić.

Każdego dnia musimy ściągać z nich kurz miękką szmatką, najlepiej z mikrofazy. Co kilka miesięcy należy starannie wyczyścić nasze skórzane meble przy pomocy środków przeznaczonych do pielęgnacji mebli ze skóry.

Zobacz  też rejestracja numeru prepaid online

Po takim umyciu, po raz kolejny należy zaaplikować na skórę środek konserwujący. Nie kupuj ekstraktów podejrzanego pochodzenia lub takich, które nie są przeznaczone do skóry, gdyż w ich składzie mogą zawierać się rozpuszczalniki, które zniszczą jej lico.

W przypadku, gdy skóra ulegnie zadrapaniu, rozdarciu bądź poplamieniu, którego nie usuniemy sami, lepiej poprosić o pomoc profesjonalną firmę, która sprawi, że nasz mebel ze skóry będzie jak z fabryki.

Zobacz również Tanie tablety

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments